Çiftlikbank’a neden düşmansınız?

Soru Cevap & ŞikayetCategory: SorularÇiftlikbank’a neden düşmansınız?
Ebgün Esyaf asked 8 ay ago

Değerli arkadaşım,
Ben çiftlikbank ilk açıldığı günlerden beridir üyeyim. Siteye yaklaşık 5000 TL yatırım yaptım. Ve şu anda günlük 80 TL kazanç elde eden, şimdiye kadar hiçbir ödemesi gecikmemiş bir üyeyim. Çocuğumun okul masraflarını çiftlikbank kazancıyla karşılıyorum. Üç kredi kartımın borcunu kapattım bu site sayesinde. Arada site donması, bağlanamama, sistem dışına atma, aşırı yoğunluk vs sorunlar olmuyor mu? Elbette oluyor. Ama her sorunun ardından muhakkak üyelere bir telafi yapılıyor. Benim “inşallah uzun yıllar kapanmaz ve çizgisini bozmadan devam eder” diye dua ettiğim çiftlikbank’a siz neden düşmansınız? Ve kamuoyunu neden yanlış bilgilendiriyorsunuz? Gerçekten çok merak ediyorum!1 Answers
ciftlikbank Staff answered 8 ay ago

Merhaba, ciftlikbankmagdurlari.com sitesi olarak, internette ki şikayetleri, sorun ve sorunları, bu sorunların çözümü konusundaki yapıcı tavrımızı ortaya koyuyor, kullanıcıları olumlu veya olumsuz ne varsa ayırt etmeksizin bilgilendiriyoruz.
Biz, kesinlikle önyargılı veya düşmanca bir tutum sergilemiyoruz.Aksine yapıcı ve hoşgörülü editöryal yapımızı muhafaza ediyor, olaylara internetteki çiftlikbank yorumlarını olumlu veya olumsuz değiştirmeden yayınlıyoruz.
 Sizinde dediği,niz üzere, “Arada site donması, bağlanamama, sistem dışına atma, aşırı yoğunluk vs sorunlar olmuyor mu? Elbette oluyor. ” şeklindeki savunmanızı da göz önünde bulundurursak, sitede meydana gelen bu tars sorunları siteye, sizin yazdığınız gibi yazmaktadırlar.Veya internette sikayetvar.com veya diğer platformlar üzerinden yapılan olumlu olumsuz geri dönüşümleri yazmakta ve yayınlamaktayız. Şuan sizin de bize kazançlarınız ve olumlu dönüş yaptıgınız gibi yayınlıyoruz 🙂
Düşmanca bir tavır” kelimesi kabul edilemez.Aksine yapıcı, kullanıcıyı bilinçlendirici ve TARAFSIZ bir yayıncılık yapmaktayız.
Tarafınıza saygıyla duyurulur.