Çiftlikbank Üyelik Sözleşmesini Göndermiyor!

Soru Cevap & ŞikayetCategory: ŞikayetÇiftlikbank Üyelik Sözleşmesini Göndermiyor!
Şikayet asked 8 ay ago

Çiftlikbank tüm masrafları karşılamak sitediğim halde üyelik sözleşmemi göndermiyorlar. Para yatırdıgım halde bu suç değil mi? Bu kurallara uygun olmayan bir durum değil mi? benim paramı almış ama…
Ciftlikbank.com’a ufak bir yatırımla üye oldum ve daha fazla yatırım yapmayı planlıyorum. Ancak öncesinde ıslak imzalı sözleşmeyi edinmek istiyorum çünkü sözleşmede “üyelik sözleşmesi, üyenin başvuru formunu eksiksiz doldurup, karşılıklı imzalandıktan sonra taraflar arasında sürekli olarak yürürlüğe girer. ” gibi bir madde var. Firma 5000 TL altındaki yatırımlar için sözleşme göndermiyor (neden), bu nedenle müşteri temsilcisiyle görüştüm. Gerekli masrafları karşılayabileceğimi, sözleşmeyi talep ettiğimi belirttim.
Defalarca anlatmama rağmen “uygulamadan talep edebilirsiniz” deyip sözleşme linki gönderdiler ve ısrarla anlatmama rağmen tutarlı bir cevap alamadım. Kısacası şu an sözleşmeyi masraflarını karşılamayı kabul ettiğim halde alamıyorum. Sözleşmeyi ya da sözleşmeyi göndermemelerinin sebebini öğrenmeyi talep ediyorum.