Çiftlikbank Para Hesabıma Bir Türlü Geçmedi

Soru Cevap & ŞikayetCategory: ŞikayetÇiftlikbank Para Hesabıma Bir Türlü Geçmedi
Şikayet asked 8 ay ago

Çiftlikbanktan kazandığım parayı bir türlüpapara hesabımda görmüyorum.Para gitti diyor ama para hesabıma geçmedi.Neden geçmiyor bu para.Çiftlikbank,Çiftlikbank papara,Çiftlikbank param kayboldu,Çiftlikbank para nerede,Çiftlikbank paramı alamıyorum.
Ciftlikbank.com’da endülüs tavuğunda kampanya olduğu için kampanya bitiminden 2 gün önce Papara aracılığı ile Ciftlikbank.com’a para aktardım. Normalde hesabıma anında geçmesi gerektiğini eğer geçmezse hata olduğunu bu durumda manuel olarak finans departmanınca 24 saat içerisinde hesabıma aktarım yapılacağını söylediler.
24 saat bekledim ama para hesabıma geçmedi. Bu arada sürekli canlı destekten ve müşteri hizmetlerinden bilgi almaya çalıştım, hep aynı şeyleri söylediler cevap şu; finans departmanımız çalışmaktadır efendim. Tabi bu arada 48 saat oldu kampanya bitmek üzere ama hala para yok ortada. Ciftlikbank.com beni canlı destekten banladı,küfür falan etmedim. Telefonuma bilerek bakmadılar saatlerce aradım. Facebook sayfalarına yazmaktan başka çarem kalmadı,orada da yorumlarımı sildiler ve yorum yasağı koydular. Kampanya bitimine 10 dakika kala ancak yattı para.