Çiftlikbank Kurallarda Yazılmayan Şeylerin Uygulanıyor!

Soru Cevap & ŞikayetCategory: ŞikayetÇiftlikbank Kurallarda Yazılmayan Şeylerin Uygulanıyor!
Şikayet asked 8 ay ago

Çiftlikbank Kurallarda Yazılmayan Şeylerin Uygulamaya çalışıyor.Çiftlikbank  kurallara da uymuyor, kuralları da çiğniyor.
02.08.2017’de, Ciftlikbank.com sitesi üzerinden gerçek zamanlı yatırımların kazanca döndürüldüğü sisteme kayıt oldum. Kuralları site üzerinden okudum ve üyelik süresinde kabul edip onayladım. Fakat kuruluş daha gelişim aşamasında ve sisteme yeni özellikler getirirken bunları kural kılavuzuna eklemeyi yapamadılar sanırım.
İşte tam da bu yüzden, sisteme dün üye olan ben, siteye para yatırdıktan sonra hangi sekmeler ne işe yarıyor diye araştırdığım sırada, yatırım yaptığım paranın bir bölümünü “ gümüş para ” dedikleri daha herhangi bir işlevi olmayan yere transfer ettim. Daha sonra bu para ile halihazır sistemde herhangi bir şey yapamayacağımı ve hiçbir şekilde yatırım yapabileceğim “altın para ” ya dönüşmeyeceğini öğrendim. Canlı desteğe bağlandım ve sorunumu ilettim “bir şey yapamayız sistem böyle, ilerde kurallara ekleyeceğiz ” gibi 3. sınıf bir işletme cevabı aldım. Bakalım ne olacak.