Çiftlik banka neden düşmansınız?

Soru Cevap & ŞikayetÇiftlik banka neden düşmansınız?
Erdem asked 7 ay ago

Sayın yetkili; Facebook üzerinde yapılan canlı yayınlar, Çiftlik hayvanları tavuklar inekler ve üretim tesisleri açılışları, şarküteriler ve ürünleri herşey bu kadar somut ve apaçık ortadayken. Tarafsız olduğunuzu söyleyerek çiflik bank sanal hayvan satıp kazanma vaadleri veriyor. Ya da üye kazandırdıkça kazanıyorsunuz gibi açıklamalar okudum. Konya da türkiyenin en büyük üretim tesisini kuran markadır. Çiftlik bank ceo su Mehmet Aydın bu tarz iddalarda bulunanlar gelsin çiftliklerimizi görsünler öyle iddialarda bulunsunlar diyor. Üyeler gidip çiflikleri görebiliyor. Şarküterilerden bahsetmiyorum bile İnegöl de mavi yumurta üretim tesisi var benim en iyi bildiğim. Sizin sistemle alıp veremediğiniz nedir ki tarafsız olduğunuzu iddia ederken site başlı başlına karalama politikası şeklinde kurulmuş.1 Answers
ciftlikbank Staff answered 7 ay ago

Merhaba, ciftlikbankmagdurlari.com sitesi olarak, internette ki şikayetleri, sorun ve sorunları, bu sorunların çözümü konusundaki yapıcı tavrımızı ortaya koyuyor, kullanıcıları olumlu veya olumsuz ne varsa ayırt etmeksizin bilgilendiriyoruz.
Biz, kesinlikle önyargılı veya düşmanca bir tutum sergilemiyoruz.Aksine yapıcı ve hoşgörülü editöryal yapımızı muhafaza ediyor, olaylara internetteki çiftlikbank yorumlarını olumlu veya olumsuz değiştirmeden yayınlıyoruz.
 Sizinde dediği,niz üzere, “Arada site donması, bağlanamama, sistem dışına atma, aşırı yoğunluk vs sorunlar olmuyor mu? Elbette oluyor. ” şeklindeki savunmanızı da göz önünde bulundurursak, sitede meydana gelen bu tars sorunları siteye, sizin yazdığınız gibi yazmaktadırlar.Veya internette sikayetvar.com veya diğer platformlar üzerinden yapılan olumlu olumsuz geri dönüşümleri yazmakta ve yayınlamaktayız. Şuan sizin de bize kazançlarınız ve olumlu dönüş yaptıgınız gibi yayınlıyoruz 
Düşmanca bir tavır” kelimesi kabul edilemez.Aksine yapıcı, kullanıcıyı bilinçlendirici ve TARAFSIZ bir yayıncılık yapmaktayız.
Tarafınıza saygıyla duyurulur.