Çarşamba, Temmuz 25, 2018
Ana Sayfa Genel Çiftlikbankzedelere Yeni Tuzak: ciftlikbankparakurtarma.com!

Çiftlikbankzedelere Yeni Tuzak: ciftlikbankparakurtarma.com!

0
563

Umut tacirlerini deşifre etmeye, sizleri dolandırmasına izin göz yummayarak deşifre ediyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Mehmet Aydın’ın tüm malvarlığına el koydu. Bunun yanısıra, ödemelerin nasıl yapılacağını artık Mehmet Aydın değil Devlet karar verecek. Mehmet Aydın ödeme yapacagını söylese bile, artık bu mümkün değil.Çünkü olay yargıda..!

Sözde, doalndırıcı Mehmet Aydın’dan paranızı kurtarmaya çalışacak olan! ciftlikbankparakurtarma.com dolandırıcılıkta sınırları zorlayarak e-kitap ayağına sizleri dolandırmaya çalışıyor. Fakat, sizi ne e-kitap ne de farklı vaadler kurtarır… Çiftlikbankzedeler olarak, Yüce Türk yargısına ve devletine güvenmelisiniz.

Sakın ve sakın böyle tuzaklara aldanmayın… Zaten e kitapta yazılan herşeyi biz burada sizleri bilinçlendirerek söylemekteyiz. Kaldıki okuyarak bir arpa yol katedemezsiniz.

Sitedeki yorumlar bile sahte!

İlgili sitenin görsellerini aldık.Sizler için paylaşıyoruz.Yapmanız gereken ciftlikbankparakurtarma.com adlı dolandırıcılık yapan siteyi e-devlet üzerinden Cumhurbaşkanı’na Yazın bölümünden şikayet etmelisiniz.Bu tamamen ücretsizdir.

Devlet yetkilileri, ciftlikbankparakurtarma.com adlı siteyi ve sahibini sunucu firma olan alastry.com’dan isteyecek ve bilgileri devlet ile paylaşılacaktır.

İfşa ettiğimiz sitede yazılan palavra e-kitap ile ilgili aşağıdaki ifadeler yer almaktadır.

“Paranızı güvenle alabilmeniz için sizler için oluşturduğumuz bu online bilgi kitabını kaçırmayın. Kısa süreli indirimi ile 229TL yerine sadece 79TL üstelik Güvenli Ödeme seçeneğiyle.

E-KİTABIMIZ ÖDEMELERDE YAŞANABİLECEK YOĞUNLUĞU ÖNLEMEK İÇİN SADECE 5 BİN KİŞİ İLE SINIRLIDIR. Satın alın, hemen paranızı kurtarmaya başlayın!”

https://intodns.com/ciftlikbankparakurtarma.com yapıldıgında alastry firmasında oldugu anlaşılıyor.

 

KESİNLİKLE ŞİKAYET EDİN VE BU SİTEDEN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN!

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

TEILEN
Önceki İçerikÇiftlikbank Sohbet Aktif Edildi!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here