Çiftlikbank’tan Ödeme Yapılacağı Balonu Çabuk Patladı!

2
554

Çiftlikbank’tan halkı tekrar dolandırmak için yeniden bir girişim başlatıldı: Ödemeleri! bitcoin ve Etherium ile ödeme ve her kullanıcıya bu sanal paraları geri alması için sanal cüzdan satma girişimi medya da da yankı buldu!

Şimdide herkese bitcoin ve etherium cüzdanları satıp tekrar milletten para toplamak olan Çiftlikbank’a sakın inanmayın. Çünkü, aldıkları yetmemiş olup tekrar tekrar sizleri dolandırmak olacaktır.

Milletten tokatladıkları paralarla Urugaya kaçtıgı kanıtlanan ve sosyal medyada dagıtılan belgelerle ortaya çıktı. Yapılan tüm dolandırıcılık faaliyetlerinden sözde ödemeleri yapıp ülkeye dönmek istediklerini söylüyorlar.

Yapılan Açıklamayı aynen yayınlıyoruz:

“Türkiye ve KKTC’de bulunan bankalarımız ile yasal süreçte olduğumuzdan ötürü geri ödemeleri Papara, banka vs. aracılığıyla yapamamaktayız. Yönetim Kurulumuz Geri ödemeleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) olarak yapma kararı almıştır.

Kullanıcılarımıza paralarının geri iadesini yapabilmek için kişilere özel para iadesi yapacak node wallet (sanal cüzdanlar) sistem tarafından kurulmaktadır. Kişiler geri ödemelerini alabilmek ve cüzdan masrafları (sistem kaydı, transfer ücreti) için belirtilen sistem adreslerine 0.6 değerinde Ethereum (ETH) veya 0.06 değerinde Bitcoin (BTC) göndermelidirler. Gönderilen BTC ve ETH miktarlarının TXID (fatura numarası) ‘nı kayıt ederek “iadeodeme@ciftlikbank.com” mail adresine göndermelerini rica etmekteyiz.

Geri iade ödemeleri cüzdan açma sırasına göre Nisan ayında sistem tarafından otomatik olarak cüzdanlara yatırılacaktır” ifadeleri kullanıldı.

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

2 YORUMLAR

  1. bu namusuz ne saniyor milleti heps bitcoin ve ethereum uzmanimi
    zaten kripto para mantigini bile senin gibi dombelege parami kaptiriririmi
    aslinda seni ele gecirmek cok kolay buna emin ol
    parasini kaptiran cahiler ele geciremez baska mesele

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here