Ciftlikbank’ın Süresi Bitmiş Epinleri İnsanlara Satması Şikayeti!

0
509

Çiftlikbank, süresi bitmiş olan epin’leri kullanıcalara satmaya devam ediyor. Magdur olan Çiftlikbank kullanıcıları, sosyal medya başta olmak üzere bir çok platformda Çiftlikbank’ın bu durumunu deşifre ediyorlar.

Maddi olarak magdur olduklarını belirten kullanıcılar, bu konuda da şikayetlerini dile getirmeye başladı bile.Bunlardan biri de Mehmet adında bir çiftlikbank yatırımcısı.Mehmet, süresi bitmiş olan ve hiçbir uyarı da bulunmayan site sahiplerinden epin almış ve magdur olmuştur.

Mehmet adlı kullanıcı, şikayetini dile getiriken de oldukça haklı ve sitemli: “ Ciftlikbank’ın epin firması ile çalıştığını Facebook’tan tutun bir çok bildiri ile gördük, bunun üzerine hayatımda ilk defa epin ile alışveriş yaptım fakat hiçbir üyelere bilgilendirme yapmadan epin ile sözleşmesini bitiriyor ve epin firması da yanlışlıkla sözleşme bittiği gün bana epin satıyor. Bu epin’leri çiftlik ban bize veriyor biz de size satıyoruz paranızı iade ederiz ama Ciftlikbank’tan bize aldığınız epin’lerin kullanılmadığı ve kullanılmayacağı konusunda mail istiyorlar. Bir ay geçmesine Ciftlikbank’ın destekten müşteri hizmetleri hatta Facebook adresine mesaj atmama rağmen bir sonuç yok bir aydır mail bekliyorum. Sözde her zaman üyelerinin arkasında durduğunu söyleyen Ciftlikbank’a yakıştıramadım.” diyerek bu sitemini dile getiriyor.

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here