Çiftlikbank’ın Eleştiri Yapılınnca Kullanıcıları Engellemesi

0
707

Çiftlikbank’ın milyon dolarlık yatırım yaptıgı söylentileri, tv gazete reklamları, sosyal medyadaki reklamları vs ile kullanıcıların gözünde cazip kılınacak bir firma oldugu söylentilerine isyan eden bir kullanıcı, şikayetvar sitesinde isyanını dile getirmiş ve bir şşikayette bulunmuş.

Hüseyin adlı kullanıcının, şikayetvar sitesi üzerinde yazdıgı şikayete göre, Çiftlikbank sitesinin serverlarındaki yavaşlıktan bahsetmesi üzerine, ilgili Müşteri Hizmetleri, bu alt yapı yetersizliğini kualk ardı etmesi ve Hüseyin adlı kullanıcıyı engellemesi firmanın ne kadar da ciddiye alınmaması gerektigini kullanıcıya göstermiştir.

Hüseyin adlı kullanıcı, “Öncelikle Çiftlikbank’a güvenmek istiyorum, fakat her seferinde bir şey çıkıyor karşıma ve biz yatırımcılarını soğutuyor. Çıkan yalan haberlere karşılık vermek için elinden geleni yapıyor, fakat biz bir şey söyleyince hemen engelleniyoruz. Facebook üzerinden engellenmişim. Milyon liralık yatırım yapıyorsunuz, fakat serverlara bir iyileştirme getirmiyorsunuz. Bunu söyleyince de engelliyorsunuz. Milyon liralık yatırım yapıp 50 liralık server kullanmak nedir? Bravo, tam sizlik bir şey. İyi yorum yapınca hemen altına teşekkürler falan filan, kötü yorum yapınca hemen engelleyin. Böyle yaparak yalan haberlerin yalan değil de doğru olduğu kanaatine varıyorum. Milyon liralık yatırımların onda biri yansımıyor. Server ve sosyal medyaya hep yalan üzerine kurulu hep iyi yorum yapılsın istiyorsunuz. Kötü eleştiriyi kaldıramıyorsunuz halbuki o kötü eleştiriler sizi ileriye taşıyacak olan” diye sitemini dile getirmiştir.Aslında bu tarz eleştiriler hangi firma da olursa olsun, hizmet kalitesini her zaman ileriye götürmüştür.İlgili ekran görüntüleri de aşağıdaki gibidir.

 

 

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here