ÇiftlikBank’a Nasıl Güvenebilirim?

2
759
ÇiftlikBank ve ÇiftlikBank gibi ilerisi görülmeyen ve riskli olan her sisteme güvenilmemektedir.
Uzun vadede kazandırmayan, şirketi zarara sokacak bu ve bunun gibi yatırımlar risklidir.Kullanıcıları ve üye olmak isteyenler, böyle sistemlerden uzak durmaları konusunda uyarıyoruz.
Fakat, ÇiftlikBank sitesinde bir bilgilendirme mevcuttur.
Bu bilgilendirme şu şekildedir.
ÇiftlikBank reel bir yatırım oyunudur. Yani faiz üzerinden para kazanarak size paranızı ödeyen (ponzi) bir şirket değiliz. ÇiftlikBank olarak bizler; sizlerin yatırımlarınızla yatırımlar yapıp çiftlikler kurarak, çiftliklere hayvanlar alıp o hayvanların bakım masraflarını karşılayıp, o hayvanlardan ürettiğimiz ürünleri kendi ÇiftlikBank Şarküterilerimizde satarak elde ettiğimiz kazançlarla sizlere geri ödeme yapmaktayız.
Facebook sayfamızdan çiftliklerin videolarına ve tapularına bakabilir, dilerseniz gidip gezebilirsiniz. Çiftliklerimiz Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından desteklenmektedir. Fame Game Software Ltd. Şirketimize ödenen ( Altın ) Oyun parası hizmet bedellerini 14 Gün içinde Bize noter kanalı ile bildirim yapması koşulu ile iade edeceğini kabul ve taahhüt eder.
Fame game Hayvancılık San. Ve Tic. Aş. şirketine ait tüm tapu, araç , ve hayvanlar çiftlik bank üyelerinin teminatıdır olası kapanma Ve iflas durumlarında şirketimize ait tüm hasetlerin satışı yapılıp üyelere yatırım tutarına göre ana parayı karşılayacak tutar kadar dağıtılacaktır. Bu teminatlar “ÇİFTLİK BANK” üye sözleşmesine eklenmiş ve yasal olarak tüm üyelerimizi kapsamaktadır.” şeklinde bir açıklama mevcuttur.

 Üye olacakları ve kullanmak ve kısa yoldan para kazanmak isteyenleri bu konuda uyarmak istiyoruz.Kanmayın!

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

2 YORUMLAR

  1. T.C nin kendi resmi kurumu olan Türk Patent ENSTİTÜSÜ bu markayı tescil ediyır ve karşılığında para alıyor.Sonrada bu isim ticari kullanamazsın diyor.Aylardır araştırdılar bir şey bulamadılar.Eksiği yok vergi kaçakçılığı yok.Mağdur edilmiş bir tane şahıs yok yüzbinlerce kişiden.

    • Bir yerlerden koku gelmese devletin 3-4 bakanlığı sizin üzerinize çıkmaz…Bekleyin, bu daha iyi günleriniz 😀
      Reklamlarınız da durduruldu.Yakında gümleyeceksiniz koyunlar 😀

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here