Salı, Temmuz 24, 2018
Ana Sayfa Haberler Çiftlikbank Yöneticileri için Yurtdışı yasağı çıksın kampanyası başlatıldı!

Çiftlikbank Yöneticileri için Yurtdışı yasağı çıksın kampanyası başlatıldı!

0
401
Çiftlikbank magdurları tarafından change.org kampanya sitesinden, devlet yetkilileri de etiketlenerek “Çiftlik Bank İsimli şirket sahibi, yöneticileri Hakkında yurtdışı çıkış yasağı koyulması” için kampanya başlatıldı.. Kampanya’yı Abdilkadir Kızıltepe adlı magdur oldugunu belirten vatandaş bu kampanyayı başlattı.
Yapılan Açıklama ise aynen şöyle:
Son günlerde Bir çok bakanlığımızın takibinde bulunan Çiftlik Bank Adıyla anılan şirketin yöneticileri ve sahibi ortada görünmemektedir. Bir çok insan 2 aydır paralarını alamamaktadırlar. Yatırım amacıyla reklamı yapılan ve insanları aldatan sistem olduğu gerekçesiyle soruşturma konusu olan şirket. Türkiye Cumhuriyeti Devleti Bakanlıklarını En üst düzeyde harekete geçirmiş ve haklarında inceleme başlatılmıştır.
Bu olay hasebiyle Çiftlik Bank adıyla anılan şirket Bakanlık soruşturmasını ve bankaları bahane ederek sisteme bir şekilde paralarını yatıran vatandaşları mağdur etmektedir. Çiftlik bank adıyla anılan şirkete bir şekilde paralarını ve hayallerini kaptıran bakanlıklarımızın verileriyle 500 bin civarında üye hiçbir şekilde adı anılan şirket yöneticilerine ve sahibine ulaşamamakta ve sosyal medya sayfaları üzerinden sistemin hala hazırda olumlu reklamlarını yapan trol diyerek nitelendirdiğimiz kullanıcılar bulunmaktadır. Bu sürecin ileri seviyesinde doğrudan etkilenecek 500bin üyenin bir çogunun sonu hüsran ve geri dönülmesi imkansız toplumsal bir kaos oluşması muhtemeldir.
Sayın devlet yetkililerimizden Çiftlik bank adıyla anılan şirketin sahibi, ortakları, yöneticileri, sosyal medya üzerinden insanları aldatıcı yazılarla teşvik eden parayla tutulmuş sosyal medya trolleri, ve doğrudan adı anılan şirketin para transfer ağının izlenmesi ve suç teşkil eden unsurlar gözlemlenirse yukarıda belirtilen şahıslar hakkında nitelikli dolandırıcılıktan daha caydırı bir ceza verilerek ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasıyla yargılanmaları ilgili şahısların hali hazırda bulunan aktif yolculuk ve yurtdışı çıkış serbestliklerinin bir an evvel yasaklanmasını ülke dışına para transfer işlemlerinin kısıtlanmasını yurt dışında bulunduğu iddia edilen Çiftlik Bank sahibi, ortakları ve yöneticilerinin Kırmızı bültenle Türkiye’ye getirilelerek yargı önüne çıkarılmalarını ÇİFTLİK BANK MAĞDURLARI olarak devletimizden arz ederiz.

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here