Çiftlikbank Ödemlerimin Bir Kısmı Ortadan Kayboldu!

0
519

Uğur adlı Çiftlikbank kullanıcısı, Kerberos hesabına bayi aracılığıyla pin almak istediğini, 2200 tl’lik ücretlendirmenin 1000 tl’sinin gönderme sonrasında Çiftlikbank hesabında görünmediğini, Çiftlikbank’ın paranın 1000 TL’sinin farklı bir yolla gizlediğini ortaya çıkartan bie mesaj yazdı.Mesaj da Müşteri temsizlcilerinin de kendisini bilgilendirmediğini ve oyaladığını belirtti.

Uğur adlı kullanıcı, “Kerberos hesabına bayi aracılığıyla pin alıp altın sahibi olmak istedim fakat 2200₺ değerindeki altının 1000₺ lik kısmı ÇiftlikBank hesabıma geçmedi. Papara’dan çıkış görünüyor fakat Çiftlik Bank hesabında görünmüyor. Canlı destek Facebook’a (!) yönlendirdi, onlarda bayi ile görüşün dedi. 3 gün oldu halen bir gelişme yok. Üstüne üstlük Papara’ya üretim gelirlerini aktaramıyorum. Yetkili kişiler 2 gündür yani 48 saattir 1 saat sonra tekrar deneyiniz diye saçma telkinlerde bulunuyorlar. Elimde görselleri mevcut fakat sorunu çözmek için neyi bekliyorlar bilmiyorum. Yeni yatırım yapacak olanlara olumsuz beyan vermeme ramak kaldı. Hadi bakalım.” diye şikayetini yazdı.Şikayet sonrası yetkililer bu şikayeti görerek ilgili kullanıcıya ulaştılar.

Şikayetinde bulunduktan sonra, Çiftlikbank yetkilileri olayın daha fazla büyüyüp yeni yatırımcıları kaçırmaması açısından şikayeti giderdiler.Şikayeti giderdikten sonra, kullanıcının memnuniyeti! gözden kaçmadı.

Uğur (21 Kasım)

Teşekkürler…
Sorunlarım çözüldü. Osman Altun Bey bizzat ilgilendi ve anında reaksiyon geldi.
Yeni yapılanma aşamasında bir şirket olduğu için, müşteri hizmetleri konusunda biraz daha insanları bilgilendirici bilgiler vermeleri konusunda tavsiyelerde bulunabilirim.

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here