ÇiftlikBank Nedir? Çiftlikbank Hakkında Detaylı Bilgi

0
1159

Çiftlikbank ile ilgili Çiftlik Bank Nedir? sorusunun cevabını verirken, Çiftlik Bank  hakkinda Detayli Bilgi ve Çiftlik Bank Üyelik ile ilgili detaylara yer vereceğiz. Çiftlik Bank ile Para kazanmayı ve internetten kolay para kazanma adı altında bu yöntemi inceleyeceğiz.

Çiftlik Bank kendini ne kadar bir oyun olarak tanımlasada aslında büyük karlar elde edebileceğiniz bir yatırım aracı olarak lanse ediliyor. Yaptığınız gerçek yatırımlar ile çeşitli hayvanlar satın alabiliyorsunuz ve Çiftlikbank sitesine yapacağınız düzenli ziyaretler ile gerçek para kazanıyorsunuz.Fakat bu gerçek paraları hesabınıza geçirirken çeşitli problemler de yaşamanız muhtemel.Çiftlikbank, sizin yaptığınız yatırımları gerçek anlamda hayvan ve arazi satın alımları ile değerlendirdiğini iddia ediyor. Sistemde hayvanların ömrü genel olarak 365 gündür.Bazı hayvalarda bu durum azalıp artmaktadır. Saanen keçisi bu konuda istisnadır ve ömrü 700 gündür. Çiftlikbank’ın sistemindeki yatırdığınız tutarı 4-6 ay arasında geri almış oluyorsunuz ve bundan sonraki aylar kazandığınız her kuruş sizin kar hanenize yazılıyor diye iddia ediliyor. Hayvanın sanal ömrü sona erdiğinde o hayvandan daha fazla gelir elde edemiyorsunuz ve yeni yatırımlar yapmanız gerekiyor.

Çiftlikbank sitesine düzenli ve mantıklı bir şekilde Çiftlikbank’ta vakit geçirdiğiniz de yaptığınız 10000 TL’lik bir yatırım 1 sene sonra size en az 22000,00 TL olarak geri dönüyor. Maksimum seviye de faydalanmanız durumunda ise 10000 TL başına 28000 TL’ye kadar kazanabilirsiniz.

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here