Çiftlikbank Nasıl Oynanır?

0
620
Oyunumuz Sanalın gerçeğe dönüşmüş halidir. Bir yatırım oyunudur ve yatırım yaptıkça kazanırsınız. Oyun içerisinde ilk olarak “Yem Al” dediğinizde üretiminiz başlar. Üretimleriniz “Üretim Deposu” kısmında birikir. “Sat” dediğinizde ise üretim miktarınız altına çevrilerek hem Çekilebilir Altın hesabınıza hem Normal Altın hesabınıza, %3’ü de kesilerek Gümüş hesabınıza yansır. Bu gümüşler ile Şarküteri’den alışveriş yapabilirsiniz. Birim hesaplamalarında; üretimde, 1 ürün 0.000042 TL’dir, yem tüketiminde ise 100.000 yem 1 TL’dir. Hayvan pazarından; hayvanların saatlik üretim ve tüketim birimlerine, hayvanların fiyatlarına bakabilirsiniz. 1 altın 1 TL’dir.

 (₺) Ücretsiz Hesap Oluşturun

Hesap oluşturma için ‘Ücretsiz Üyelik’ butonuna tıkladıktan sonra, açılan sekmedeki bilgileri doldurarak kayıt olabilirsiniz. Hesabınıza tanımladığınız telefon numarasına gelen SMS kodu ile üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

(₺) Hesap bilgilerinizi güncelleyin
Hesabını güvende tutmak, 7/24 anlık para çekimi hizmetinden yararlanmak için hesap bilgilerinizi doğru şekilde güncelleyiniz.

(₺) Hediye hayvanınız ile oyuna başlayın
Hoşgeldin hediyesi olarak hesabınıza 1 adet “Manisa Tavuğu” tanımlandı. 1 ürün 0.000042 altındır. Üretime başlamadan önce hayvanlarınıza yem satın almanız gerekmektedir.

(₺) Hayvanlarınız için yem satın alın
Yem satın al kısmından bakiyenize uygun olarak yem satın alın. Yem satın aldığınız takdirde hayvanlarınız üretime başlayacaktır. Oyunumuzda aktif olmadığınız zamanlarda da hayvanlarınız üretime devam etmektedir.

(₺) Altın kazanmak için ürün satışı gerçekleştirin
Üretim deponuzda biriken ürünlerinizi deponuz dolmadan satmanız gerekmektedir. Üretimlerinizi Ürün Sat butonuna tıklayarak altın karşılığında satabilirsiniz. Sattığınız her ürünün karşılığında 0.000042 altın kazanırsınız

(₺) Birliğini kurabilir veya birliklere katılabilirsin
Birlik, üyelerimizin gruplar halinde ortak bir amaç için bir araya gelerek ortak bir kar elde etmesini sağlayan sistemdir. Birlik kazançları, birlikteki üyelerin toplam üretimlerinin %1 olarak hesaplanarak birliğin üretim deposuna eklenmektedir.

(₺) Artık aileden birisin, iyi oyunlar dileriz
Oyunun genel kurallarını öğrenmiş oldun, artık tam anlamıyla artık Çiftlik Bank ailesine katıldın, sonraki yapacağın işler hayvanların kazançlarına göre bir strateji geliştirmek ve birliklere katılıp kazanmanın keyfini çıkarmak. İyi oyunlar ve bol kazançlar dileriz.

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here