Çiftlikbank, Müşteri Hizmetlerini Bağlamıyor

0
323

 

Çiftlikbank’ın serverlarının ve ödeme alınmaması sıkıntısı bir tarafa onlarca sorununun kullanıcıları çileden çıkardığı bir sistem olduğu aşikar.Kullanıcılar, ise bu şikayetlerini dile getirmek için +90 850 346 51 79  nuamaralı Çiftlikbank Müşteri Temsilcisi Hizmetleri Temsilcisi’ne bağlanmak isteyip te bağlanamadıkları için çileden çıktılar.

Fame Game şirketi, 24/7 DESTEK HATTI +90 850 346 51 79 MAIL ADRESIMIZ info@ciftlikbank.com İLETIŞIM ADRESIMIZ SARAY MH. DR ADNAN BüYüKDENIZ CD NO :4 AKKOM OFFICE PARK 2. BLOK K:10 PK:34768 ÜMRANIYE /İSTANBUL olarak gösteriliyor.

Müşteri hizmetlerini arayan Özgür adlı kullanıcı, sıra kendisine gelmesine karşılık olarak, hattın koptuğunu ve telefonun kapandığını belirtti.

Ciftlikbank.com Müşteri Hizmetlerini Bağlanmak İçin Bekleme Süresi Çok Uzun” olduğunu belirten kullanıcı, “1 saat 20 dakika müşteri hizmetlerine bağlanmayı beklerim ilk telefonu açtıklarında 26 kişi vardı önümde sonra 4 kişiye kadar indi tam az kaldı konuşacağız derken beni hattan attılar. Sisteme giriş yapamıyorum o kadar para yatırdım insan korkuyor acaba yanıltıldık mı diye inşallah böyle bir şey olmaz.

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here