Çiftlikbank, Klan Parasındaki Adaletsiz Haksız Dağıtım!

1
426

Serkan adlı Çiftlikbank yatırımcısı üye, “20.11.2017 tarihinde gece saat 01:30’da klan puanları sıfırlandı. Başakşehir bayii klanına üye olup 50.000 TL’lik yatırımımı yaptım. İlginçlik klan puanları ben yatırım yaptıktan sonra tekrar sıfırlandı” diyerek şikayet sitesi üzerinden şikayet konusu açtı.Açtığı şikayette, yatırdığı 50 bin TL’nin %5’lik kısmının hiç hakkı olmadığı halde, hiç yatırımı olmayan üyelere dağıtıldığını söylüyor.

Hiç yatırımı olmayan bu üyelerin bu paraları almaları hem adaletsizlik hemde akla mantığa aykırı.Yatırımı olmayan üyeler, yatırımı olana kadar para kazanamazlar ve puan biriktiremezler.

Çiftlikbank.com Klan Parasındaki Haksız Dağıtım adlı şikayet konusuna yazdığı mesaj da,  “20.11.2017 tarihinde gece saat 01:30’da klan puanları sıfırlandı. Başakşehir bayii klanına üye olup 50.000 TL’lik yatırımımı yaptım. İlginçlik klan puanları ben yatırım yaptıktan sonra tekrar sıfırlandı. Benim klana yaptığım 50.000 TL’lik yatırımın %5’i olan 2.500 TL klandaki eski yatırımcılarda olmak üzere toplam 9 kişiye yatırımı olmadığı halde haksız kazanç olarak dağıtıldı. Bu konuyu canlı desteğe ve M** A**Bey’e de sosyal mesaj aracılığı ile ilettim. Klan başkanı ile de görüşmelerimi sağladım. Yetkililere bildirildi denildi. Ama her geçen saniye yatırımımdan gidiyor. Acilen konunun araştırılmasını istiyorum.” sitemde bulundu.Yatırımı olmadığı halde haksız şekilde dağıtılan bu paraları, hakkı olmadığı halde başkalarına verildiğini belirtiyor.

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here