Çiftlikbank, Kar Yerine Zarar Ettirdi (Resimli Kanıtları)

4
804

Çifftlikbank.com 31 Saat Kapalı Kalan Tr-4 Serverine 25 Saat *2 Event verince zarar ettiğini belirten Çiftlikbank kullanıcısı, durumu ksaca özetleyrek yatırım yapacakların yatırım yapmaması gerektiğini belirtmişler.

Ciftlikbank.com 31 Saat Kapalı Kalan Tr-4 Serverine 25 Saat *2 Event Verdiler Zarar Ettik. 12.11.2017 tarihinde saat 18:00 da Tr-4 Kerberos serverinde meydana gelen arıza nedeniyle sistem 14.11.2016 saat 01:00’a kadar kapalı kalmış olması sebebiyle 31 saat üretim ve satış yapılamamıştır. Çiftlik Bank yönetimi sistemin açılmasından sonra 31 saat yerine 25 saat *2 event başlatmıştır. 6 saat eksik vermeleri bir tarafa bunu gece saat 01:30 da başlatmışlardır. Zaten sistemin arızalı olduğunu bildiğimden her hangi bir mesaj veya e-mail ile bilgilendirilmediğimiz için ben sisteme sabah 06:15′ te giriş yapmış ve 6+ (4,5*2) saatlik üretim zararım oluşmuştur. Facebook hesaplarından yönetime konuyu iletmiş olmama rağmen Çiftlik Bank bana bununla ilgili bir açıklama yapamamış ve herhangi bir telafi gerçekleşmemiştir. Toplam zararım 8.69 TL olup bu meblağın tarafıma ödenmesini talep ediyorum

Ayrıca kullanıcının aşağıdaki resimleri de ekleyerek yatırım yapacak kullanıcıları da uyardığı görülmektedir.

Kullanıcı, “Çiftlikbanka yatırım yapacak tüm arkadaşlar bu resimlerde yazılı olan görüşme 17.11.2017 tarihinde konu ile ilgili Çiftlik Bank destek ekibiyle yaptığım görüşmedir. karşılaşacağınız muamele budur. bilgilerinize.” diyerek uyarıda bulundu.

 

 

 

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

4 YORUMLAR

  1. Ulan mal senin 8 tl Lik zararına gel ben 10 TL vereyim de cenen kapansın.. binlerce TL yatırım yapan insanlar var herkes parasını alıyor at ağızlı…

  2. Gerizekalı meblağ önemli değil. Adam sisteme hakim ve sorguluyor. Herkes böyle adım atmalı. Miktar önemli değil, kandırılmak ağır geliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here