Ciftlikbank Hesabımdan Kaybolan Paralar Sorunu

0
427

Çiftlikbank, hesabında biriken paraları Papara adlı ödeme yöntemine gönderdiğini iddia etse de gerçek bu değil.Yüzbinlerce kullanıcı, yatırılan paraların çekilme aşamasın da kullanıcıları, Papara hesabına gönderilmiş olarak gösteriyor fakat Papara yetkilileri ise hesaba bu paranın gönderilmediğini belirtiyor.Sorunun Çiftklikbank’tan kaynaklandığını belirten Papara yetkilileri, yüzlerce Çiftlikbank mağdurunu da doğruluyor.

Çitflikbank‘ta biriken paraları Papara hesabıan gönderirken ya bağlantılar kopuyor ya da bu paranın Papara hesabına geçtiği iddia edilip müşteri temsilcisi yanıltıcı bilgilendirme yapıyor.Yada kişiler engellenerek olayın üstü kapatılmaya çalışılıyor.Kulalnıcıların yaşadığı bu soygun girişimine tepki gösteren mağdur kulalnıcılar, temsilciye ise bağlanmakta sorun yaşıyor.

Muhammed adlı Çiftlikbank yatırımcısının “Çiftlik Bank’tan 2 defa yapmış olduğum para çekme işlemi neticesinde para, çekilebilir para bölümünden düşüyor fakat Papara hesabıma aktarılmıyor. Bu konu ile Papara ile görüşüldü fakat sorunun kendilerinden dolayı değil çiftlik banktan dolayı olduğunu söylediler. Çiftlik Bank canlı desteğe defalarca yazmama rağmen karşımda bir muhatap bulamıyorum. Saatlerce telefon hattında bekliyor ve yine muhatap bulamıyorum.

Nihayet birisi dönüş yaptı ve sistem loglarımı kontrol ettikten sonra daha yetkili birim ile sorunun paylaşıldığını söyledi. O gün bugündür hiçbir gelişme olmamakla beraber, şehirler arası uçak yolculuğum sonrasında havalimanında ki nakit ihtiyacıma binaen tekrar para çekme işlemi yapmış ve aynı sorunla karşılaşmış bulunuyorum.

Ne daha önceki işlemler ne de bu son işlem neticesinde elimde olması gereken paranın nerede olduğunu bu sorunun nasıl çözüleceğini hala bilmiyorum.” diyerek dolandırıldıgını belirtiyor.

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here