Çiftlikbank Genel Soruları ve Cevapları

0
463

Yazılımsal Sorun Yaşandığında Ne Yapmalıyım?

yazilim@ciftlikbank.com adresine mail olarak durumunuzu bildiriniz.

Teknik Bir Sorun Yaşandığında Ne Yapmalıyım?

destek@ciftlikbank.com adresine mail olarak durumunuzu bildiriniz.

Üye Sisteme Zarar Veren Bir İşlem Yaptığında ?

Üyelerimizin sistem içinde şirkete zarar verecek hatalar bulduğunda firmaya haber vermek zorundadır aksi davranıp işlem yaptığı takdirde hakkında yasal işlem başlatılmaktadır.

Gümüş Nedir?

Üretimi sat dedikten sonra üretim miktarınızın %3 lük kısmı GÜMÜŞ bakiyesine yansımaktadır. Gümüş bakiyeniz ile ŞARKÜTERİ kısmından alış-veriş yapabilirsiniz.

Gümüşleri Altına Çevirebilir miyim ?

Gümüşler altına çevrilmemektedir. Gümüş aldıktan sonra maalesef bu işlem geriye alınamaz.

Şarküteri Ürünü Bozuk veya Kırık Gelirse Ne Yapmalıyım?

Kargonuzda bayilik bilgileri mevcuttur. Bu bilgiler ile bayiliğimiz ile irtibata geçip durumunuzu belirtiniz.

Oyuna Kaç Saate Bir Girmem Gerekir?

Oyuna kaç saatte bir girmek istediğinizi hesaplamak için; Toplam üretiminizi girmek istediğiniz saat dilimi ile çarpınız. Bulduğunuz sonucu üretim deponuzun kapasitesine tıkladıktan sonra açılan sayfada level tablosuna bakarak en yakın kapasiteli depoyu bulabilirsiniz.

Harcama Yaptım Çekilebilir Altınım Düştü

Çekilebilir altın: Normal Altın Bakiyenizin İçindeki çekebileceğiniz tutardır. Yani Aslında TOPLAM ALTIN = Normal Altın Bakiyenizdir

1) Herhangi bir masraf yaptığınızda (Yem, hayvan alımı) ALTIN bakiyesinden de Çekilebilir ALTIN bakiyesinden de düşer.
2) Üretim satışı yaptığınızda ise HEM Çekilebilir Altına Giriş yapar hem de Altın hesabına giriş yapar.

Klan Nedir? Ne İşe Yarar?

Klan haftalık yatırım yapan ya da referans geliri bulunan üyelerimizin faydalanabileceği bir sistemdir. Klan kurulum ücreti 1000 altındır. Klan kurucusu klana giriş koşullarını belirleyebilir, dilerse hiçbir koşul koymaz. Bu koşullar klana katılmak istenmesi durumunda açılan klan ekranında “klana giriş şartları” adı altında size gösterilir. Katılım yapmak istemeniz durumunda bu koşulları kabul edip klana üye olabilirsiniz. Klan üyelerinin; yaptıkları yatırımlar, referans gelirleri, şarküteriden aldıkları ürünler klana puan olarak yansımaktadır. Her pazarı pazartesine bağlayan gece klanın sahip olduğu toplam puanın %5’i (İlk sıradaki klana %1 ekstra puan) altına çevrilip, klan üye sayısına bölünerek her bir üyeye dağıtılır. Bu işlemin sonunda toplam puan sıfırlanır. Klandan altın kazanabilmek için klanda min 6 kişi olması gerekmektedir. Bu yüzden klan kurucularının düzenli yatırım yapmayan, referans geliri bulunmayan ve şarküteriden alışveriş yapmayan üyeleri klandan atma yetkisi bulunmaktadır.

Carniola Bal Arısı Neden Avantajlı Görünüyor?

Carniola Bal Arısı kampanyasız hali ile en yüksek kazanç oranına sahip üründür. bu yüzden sürekli avantajlı ürün olarak görünmektedir.

Kayıt Oluştururken Sms Kodu Gelmezse Ne Yapmalıyım?

1- Oyun üzerinde Sms kodu üyelik kaydı oluşturulurken gelmemesi durumunda lütfen daha önce girmiş olduğunuz telefon numarası ile kayıt açıp açmadığınızı kontrol ediniz. Daha önce başka bir kayıt oluşturduysanız aynı numaraya bir daha Sms kodu gelmemektedir.
2- Böyle bir durum söz konusu değilde lütfen canlı destek birimimizle irtibata geçiniz.

Papara İle Para Çekimi Yapamıyorum, Tutar Uyuşmamazlığı Diyor?

Belirtilen problemin çözümü için öncelikle Papara hesabınızın onaylı olup olmadığına dikkat ediniz. Eğer onaylı ise ve bu hatayı alıyorsanız lütfen www.papara.com internet sitesini ziyaret ederek Papara destek biriminden yardım alalabilirsiniz. Firmadan limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz.

Şarküteri siparişi verdim hangi kargo ile ne zaman gelir? Bozulur mu?

Şarküteri ürünleri bayiliklerin anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile 7 ila 10 iş günü içerisinde elinize ulaşması gereklidir. Ürünlerimizde koruyucu önlem alınmaktadır.

Şarküteriden Ürün Verdim Hala Beklemede, Ne Zaman Gelecek?

Müsait olan bayilerimiz üstlenecektir. şikayet@ciftlikbank.com mail adresine mail adresine şikayetinizi iletebilirsiniz incelemeler sonucu tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Yanlış İşlem Yaptım, Gümüş aldım, Yem Aldım vb. Ne Yapabilirim?

Bu gibi hatalı işlemler tamamen kullanıcı sorumluluğundadır. Oyun kuralları gereği kişisel olarak yaptığınız hatalı işlemlerden şirketimiz sorumlu değildir. Oyun kuralları detaylı bir şekilde üyelik sözleşmesinde yer almaktadır.

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here