Çiftlikbank Dilekçe Örneği ile Paranızı Geri İade Alın! (Çiftlikbank Dilekçe Örneği indir)

8
1827

Merhaba Çiftlikbankmagdurları; Sizlere, savcılığa başvurmanız ve gerekli yatırımlarınızı geri almanıza olanak sağlayacak Çiftlikbank dilekçe örneğini paylaşacağız. Paparadan dekontları çıkartıp dilekçeyi doldurmanız ve savcılığa başvurmanız yeterli olacaktır.

HERKESİN FAYDALANMASI İÇİN LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK TWİTTERDA PAYLAŞALIM

DİLEKÇE ÖRNEĞİ:

………………………………………………. CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA

Fame Game Soft Ware Limited Şirketi ve Fame Game Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Saray Mahallesi Adnan Büyükdeniz Cad. No:4/21 Ümraniye/İstanbul adresinde konuşlu, Çiftlik Bank adlı internet sitesine verilen kazanç taahhütlerine inanarak aşağıda ismi ve imzası bulunan kişi olarak belirli tarihler aralığında farklı miktarlarda para yatırdım.

Para yatırdığım yukarıda isimleri geçen şirketler çeşitli mazeretler ve yalan beyanlarda bulunarak hak edilen kazancı tarafıma iki aydır ödememekle beraber beni dolandırarak mağdur etmiştir. Gümrük ve Ticaret Bakanlığının ismi geçen şirketler ve internet sitesi hakkında başlatmış olduğu soruşturma kapsamında Sayın Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent TÜFEKÇİ’nin mağdur yatırımcıların Cumhuriyet Savcılığına giderek suç duyurusunda bulunması telkinine ve mağdur olduğumuza istinaden yukarıda isimleri geçen şirketler ve şirkelert sahibi Mehmet AYDIN (TC.NO:16904094564), Şirket Genel Müdürü Niyazi KARAKOÇ (TC.NO: 57823508626), Eski Genel Müdür Savaş YIKILMAZ (TC.NO: 48661712184), Avukat Mehmet TUNA (TC.NO: 29573337122), Annesi Fatma AYDIN (TC.NO: 17048089782), Abisi ve Şirket Ortağı Fatih AYDIN (TC.NO: 17042089900), Eski Eşi Sıla SOYSAL (TC.NO: 50638633026), Mehmet AYDIN’ın Koruması Cafer ÇOLAK (TC.NO: 24193785650), Basın ve Reklam Yüzü Mehmet ÇEVİK, Kayınpederi ve Eski Dora Gıda Sahibi Hakan SOYSAL, Eski Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Furkan FERMAN, Eski Dora Gıda Müdürü Mesut Keskin, Yeni Dora Gıda Müdürü ve Bayiliklerden Sorumlu Müdür Osman ALTUN, Finans Müdürü Koray HASGÜL, Niyazi KARAKOÇ’un oğlu ve Çiftlik Bank Dubai Sorumlusu Umeyr KARAKOÇ, Yeni Yönetim Krl.Bşk. Yrd. Bülent YILDIRIM, Yönetim Kurulu Üyesi Nurbanu KUŞ, Yönetim Kurulu Üyesi Cafer DURDU, Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan KÜÇÜKBAHAR, Yönetim Kurulu Üyesi Ebru YILMAZ, Yazılımcı Cumhur YURDAKUL, Yazılımcı Düzgün YARSUVAT, Yazılımcı Mehmet ERDOĞAN, Yazılımcı Emre ATALAY, Yazılımcı Savaş Dersim ÇELİK, Yazılımcı Niyazi EROĞLU, Call Center Hüseyin ŞENEL, Mimar İbrahim EKMEN, Organizasyon Yetkilisi Mert ARKIL, Yüklü Miktarda Para Ödemesi Yapılan Hüseyin GÜNSEVDİ, Yüklü Miktarda Para Ödemesi Yapılan Ayhan ÇALIŞKAN, Yüklü Miktarda Para Ödemesi Yapılan Kemal BATMAZOĞLU, Yüklü Miktarda Para Ödemesi Yapılan Cenk ÇARPAR hakkında yasal işlem başlatılması hususunda; Gereğini bilgilerinize arz ederim.
Adı Soyadı:
TC NO :
Papara Numarası :
Yatırılan Miktar :
Alınan Miktar :

Dilekçeyi indirmek için Tıklayınız

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

8 YORUMLAR

  1. Bu ismi geçenleri nerden buldunuz bu kişilerin hepsi sorumlumu bu işten şikayetçi olursak başımıza bir iş gelirmi içlerinden biri benim bu işle alakam yok beni niye şikayet ettin diyebilir mi çoğunu tanımıyorum bile

    • Merhaba, bu bir dilekçe örnegidir.Bu dilekçe resmi evrak niteliği taşımamaktadır.Sizler, şikayetçi oldugunuz kişi veya kurumları ekler veya çıkarırsınız..Bu bir dilekçe örnegidir.

  2. Anlamiyon herhalde bu ismi geçenleri kafaniza göremi yazdınız böyle insanlar varmı gercekmi yanı sallamami yazdınız bunu öğrenmek istedim gerçekse hepsini yazıp yollarim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here