Ciftlikbank.com Ödeme Sonrası Klan Hatası ve Bağlantı Kopması!

0
395

Çiftlikbank sitesine ödeme yapıldıktan sonra işler hiçte ödeme öncesindeki gibi iyi gitmiyor.Bunun birebir ve canlı şahidi, Fatih adlı bir mağdur kişi.Fatih, ödeme yaptığını ve klan kurulması için beklediğini ve klan kurulumundan sonra sürekli klan hatası ve bağlantının koptuğunu belirtiyor.

Yaşanan olumsuzluklardan sonra maddi olarak parasını kaptırdığını ve alamadığını belirtiyor. Sizler için, Fatih’in yaşadığı problemi ve mağduriyeti fotoğraflarla sitemize ekledik.Aşağıda yaşanılan sorunun ekstra olarak fotoğraflarla da destekledik.

Fatih adlı kullanıcı,”Dün 16.00’da 1.000 TL klan kurulum için ödeme yaptım. Klan kuruldu gözüküyor benim panelimde arkadaşlarım da görüyor fakat katılım yapılmıyor, dünden beri hiçbir işlem yapamadım. 50 defa canlı destek hattına yazdım benimle birlikte arkadaşlarımda yazdı ama hiçbir faydası olmadı, sabah parayı iade edin tekrar kurulum yapayım dedim, iade yoktur diyor, zaten yatırdınız parayı size çektirmiyor örnek 10.000 TL yatırdınız bunu çekmek isteyin izin vermiyor, mecburen onu oyunda kullanıp para kazanıp öyle çekebiliyorsunuz yani buna rağmen iade etmedi, gibi çözüm de yok, yatırım yapamıyoruz mağduruz diyorum, hiçbir çözüm yok, sistem berbat işliyor çünkü sürekli kopuyor, kopmadan dolayı zaten bir şey yapamıyorsunuz sunucu 5’te olanlar dün gece ürünleri satamadıkları için zararları ortada yok, evet tekrar söylüyorum düşünce 10 numara güzel ama bu kadar kötü yönetilmez, karar sizin 1.000 TL yok oldu karar sizin.” diyerek ortadaki şark kurnazlıgının birebir şahidi..

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here