Çiftlikbank Ayağına Sizlere Hakaret Eden Site! İfşa Ediyoruz!

0
424
Sevgili takipçilerimiz, Sizlere doğru haber kaynaklarını EN DOĞRU VE TARAFSIZ ŞEKİLDE sunmaya gayret gösteren ciftlikbankmagdurlari.com sizlerin her daim yanınızda olmaya özen gösteriyor..
Gerek Tv kanallarından gerekse habercilerin yoğun röportaj isteklerine maruz kalan mail adreslerimize bir farklı açıdan sitesini tanıttırma ve bu yolla sizden para koparma derdine düşen ve bizleri bu sahtekarlıga alet etmeye çalışan siteyi ve bize atılan maili ifşa ediyoruz.
Unutmayın ki, sizleri ancak ve ancak avukatlar kurtarabilir ve bu avukatlar da devletin Çiftlikbank hakkındaki kararını baz alarak işlem yapmasına olanak tanır..
Kimseyi ve hiç kimseyi paranızı kurtaracağız diyenlere inanmayın, direkt polisi arayın ve bilgileri paylaşın..
Tarafımıza gelen maili aynen yayınlıyoruz (ekran görüntüleri aşağıdadır)
“Fatih Bey Selamlar,
Merhabalar Ben FB Yazılım Danışmanlıktan Baran Fatih Bey ürettiğiniz içerikleri hevesle takip edip bilgi almaktayız bu blog ve makelelerinize devam etmenizi gayet ve tabi olarak rica ve teşekküre ediyoruz.
Sizinle iletişime geçme sebebimiz internet sitemiz olan www.ciftlikbankparanigerial.com içindir internet sitemizi inceler iseniz ne kadar bu konuda tecrübeli ve güvenilir bir şirket olduğumuzu anlayabilirsiniz sizden ricamız bu kadar insan mağdur edilmişken ve çoğuda cahil veya okumamış insanlar iken bilgi almaları ve haklarını kurtarmalarına profesyonel olarak yardım etmek istiyoruz bu konuda bize yardımcı olmanız ve insanları hakkımızda haberdar etmenizden memnun oluruz selamlar….”
 Görüyorsunuz ki, hem sizlere cahil ve okumamış diye hakaret eden bu site, sözde paranızı alıp paranızı kurtaracak mışşşş!
Size hakaret edenlerin sizleri nasıl kurtarabilir? Bu sahtekarlıga kanmayın ve bu siteyi (www.ciftlikbankparanigerial.com ) E- Devlet uygulamasından Cumhurbaşkanına Yazın Bölümünden şikayet ediniz.
Bizde gazetecileri ve haber kanallarını görece davet ediyoruz.
Maili Resmini de ifşa ediyoruz: https://resmim.net/f/gL1z7b.png
Ayrıca, bu kişiler domain whois bilgilerini gizlemiş..Fakat, Çözümhost tarafından barındırılan site, whois bilgileirni paylaşmak zorunda… Bu nedenle gereginin yapılmasını rica ederiz.
FB YAZILIM diye atılan mesajlardan da anlaşılacağı üzere firmanın bilgileri aşağıdaki gibidir..
LÜTFEN BU HABERİ SOSYAL AGLARDA PAYLAŞIN SESSİZ KALMAYIN

Şikayetler, Sikayetvar.com üzerinden Alıntılanmıştır.

CiftlikbankMagdurlari.com Hiçbir Şekilde, Suçlanamaz, Zan Altında Bırakılamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here